Klysha mini spic

Shitet nga: Juli 27 Korr 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Fier
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten klysha mini spice me cmim te arsyeshem klyshat Jan nje muajsh rrac e paster si nga nena ashtu dhe nga babai
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim