Mace shtepiake lloji : La perm

Shitet nga: Alina 11 Gush 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 LEK

Komuna: Fier
Kafshet shtëpiak : Mace
Shesim kotelen e vogel e cila eshte rrace e paster.
E mbajtur ne kushte shtepie, bukuroshja eshte gati per nje familje te re .Tani ushqehet vet dhe eshte teper miqesore me te gjith.
Cmimi: 20 mij leke te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim