Piano per femi,, Yamaha casio,

Shitet nga: Enver Dje 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 840 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 LEK   8 000 LEK

Komuna: Fier
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: Model Tjeter
Jane shum te mira ne gjendje pine nuk kan Asnje difekt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim