Firzomanik origjinale gjermane

Shitet nga: Enver Sot 06:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 680 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 000 LEK

Komuna: Fier
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Hohner Meisterklasse
Eshte ne gjendje shum te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim