Kitare elektroakustike te reja dhe te perdorura

Shitet nga: Enver Sot 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 280 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR   17 000 EUR

Komuna: Fier
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Jan origjinale gjermane megjith amflikator terejat 19000 lerk pa amflikator 15000 lek. ,,,! Te perdorura,, 10000,,,Lek.........
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim