Kitare elektro akustike"Harly beneton"

Shitet nga: Enver Sot 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 810 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 000 LEK

Komuna: Fier
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Eshte ne gjendje shum te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim