Kitare elektrike Ibanez

Shitet nga: Enver Dje 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 3 520 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

220 EUR   250 EUR

Komuna: Fier
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Eshte ne gjendje shum te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim