Kitare akustike

Shitet nga: Enver Sot 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 650 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 LEK   14 000 LEK

Komuna: Fier
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Ka te perdorura dhe te reja=10000 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim