Gitarre elekrtike Giant

Shitet nga: Enver Sot 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 3 520 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

220 EUR   280 EUR

Komuna: Fier
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Eshte origiale gjermane dhe shum e mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim