Ferrari

Shitet nga: xhino 14 Gush 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 LEK   2 500 LEK

Komuna: Fier
Makine loder ferrari california ngjyre e kuqe cabriolet me rrota gome dhe amortizatore . Me gjatesi 37cm
gjeresi 16cm lartesi 9 cm .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim