Labrador

Shitet nga: Aldo 16 Pri 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 2 960 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fier
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet labrador 3muajsh.2vaksina te bera,pashaport,mikrocip dhe garanci max per pastertine e rraces
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim