Shampo Bishte Kali ,Aksesor produkte Kozmetike

Shitet nga: Kozmetikaav 19 Korr 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

800 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Unisex
Kontaktoni ne faqen tone ne Instagram Kozmetikaav per info te tjera dhe Produkte te ndryshme Kozmetike , aksesor dhe jo vetm .

Dergojme porosi ne te gjith Shqiperin
Paguaj Pasi mer Produktin.


Gjithashtu kemi dhe shampon me te kerkuar te momentit SHAMPO I BISHTIT KALIT 500ML PËR FLOKË DHE TRUP! Formula speciale në shampon me ekstratke të bishtit të Kalit: parandalon rënjen e flokëve duke forcuar ato dhe larguar zbokthin. Ajo është e pasur nga përbërsit bimorë, mirëmban flokët u jep volum shkëlqim dhe përmison shëndetin e tyre. Kjo shampoo është ideale për flokë të dëmtuar dhe të lyer. Bishti i Kalit: Ndihmon cdo lloj floku duke i bër të shëndetshëm dhe të shkëlqyeshëm. Rritja e shpejt e flokëve pasurohet nga aminoacidet thëlbësore në mënyrë për ta transformuar flokun e dëmtuar në flokë të shkëlqyeshme. Përdorimi: Aplikoni një masë shampoje tek flokët tuaja të lagura dhe shkumojeni 1-2min shpërlajeni dhe thajeni flokët me peshqir (jo me terëse të rrymës). • Ky produkt është 100% Natyral, dhe pa efekte anësore. Per me shume produkte te tjera kontaktoni ne faqen ton te instagramit Kozmetikaav
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim