Tavolin original dru

Shitet nga: Enver Dje 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 550 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Ne gjendje super
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim