Tavolin Ngrenie

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Mis Mobel 11 Maj 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 11 010 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

85 000 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin ngrenie + 6 karrige
Ngjyra : Bardh
Materiali : Entief
Ngjyra karrigeve : Bardh + Mustard
Materiali : Dru + Sfungjer + Cop cilesia maximale
OFROHET NE NGJYRA TE NDRYSHME DHE MATERIAL TE NDRYSHEM
Adresa: Mis Mobel RR. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier
Ju mirëpresim!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim