Tavolin buke e rumbullaket pa hapje

Shitet nga: Enver 24 Qer 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 680 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 000 LEK   15 000 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Orgjinal dru ardhur nga gjermania
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim