Okazion Tavolina per restorant

Shitet nga: Spartak 11 Gush 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina druri per restorant 90x90. 26 cope, 35 euro copa.
Tavolina druri per restorant 150x90. 6 cope 45 euro copa.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim