okazion! super bilardo Garlando Italiane

Shitet nga: emiljano 17 Gush 06:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 11 190 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten 2 bilardo garlando italiane plus 4 komplete kolltuqesh + 2 komplete karrigesh per BAR -KAFE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim