Mobilje

Shitet nga: Spartak 31 Korr 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Stola te gjate per banak, 20 cope. 20 euro copa.
Stola druri te shkurter me veshje, 10 cope. 12 euro copa.
Pupa lekure, 26 cope. 25 euro copa.
Karrige druri dy vendesh, 10 cope. 40 euro copa.
Karrige kendore druri, 14 cope. 60 euro copa.
Kolltuk druri, 12 cope. 35 euro copa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim