karrige zyre me rrota

Shitet nga: Enver 27 Qer 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 650 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Te ardhura nga gjermania
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim