10 komplete tavoline + 4 karrige

Shitet nga: Pellumbi 12 Gush 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten 10 tavoline bashke me 40 karrige ne gjendje shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim