Okazion

Shitet nga: Lenci Dje 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR   1 500 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Të tjera
Okazion shiten 2 kende kolltuqesh te rinj te pa perdorur te bere me porosi per lokal por nuk jane vene ne funksion per arsye emigrimi cmimi. 1000 euro i padiskutueshem dhe 8 shisha dhurat.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim