RAFTE PER MARKETE

Shitet nga: Daniel Sot 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Rafte të ndryshme
SHITEN RAFTE MARKETI NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE TE PASTER!
CMIMI 10000 METRI LINEAR!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim