tavoline, karrige, fshese me korrrent

Shitet nga: Eri 05 Korr 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Mobilje salloni
shes tavoline te vogel druri, stil klasik ne gjendje perfekte, nje karrige dhe nje fshese me korrent 20000 leke te gjitha
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim