SUPER OKAZION, SHITET SALLONI I SAPO ARREDUAR

Shitet nga: Sokol 17 Qer 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 000 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet salloni i sapo arreduar, të gjitha të reja. I përbërë nga Minibarin me vendin për TV të madh, 2 tavolina mesi dhe Këndi i Kolltuqeve sëbashku me 1 pupë të madhe.
Minibari i zi me vendin e TV në qendër me përmasa 220-145 cm, është thuajse i ri. TV mund të montohet si i varur në mur dhe ajo pjesë e minibarit është xham i zi i temperuar, por mund të përdoret edhe si mbajtëse TV gjithashtu edhe ajo pjesë është me xham të zi. Ka kushtuar 60.000 lekë dhe ju mund ta merrni për 35.000 lekë.
Tavolina mesi 2 copë të zeza me xham në qendër, 3.500 lekë secila.
Këndi i kolltuqeve është blerë para 6 muajve dhe ka një dizajn shumë unik, ka kushtuar 150.000 lekë me përmasa 350-250 cm. Ju mund ta merrni për një super cmim prej 85.000 lekë.
Këndi është i një cilësie të lartë dhe është përdorur shumë pak, pasi apartamenti ka edhe një tjeter dhomë ndënje duke qenë se është apartament i madh. I bollshëm edhe për të fjetur një i rritur dhe një fëmijë.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim