Paisje per parukeri te pa perdorura

Shitet nga: Xxxxxxxxx 28 Maj 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 6 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Mobilje salloni
Poltron lavatest mbajtse peshqirave dhe komodina me pasqyren
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim