Mobilje portmando

Shitet nga: klodi 03 Gush 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 LEK   15 000 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Mobilje salloni
Shes portmandon, eshte e perdorur por ne gjendje shume te mire. Modeli dhe ngjyra shife ne foto. Çmimi 100 mij leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim