Mobilie

Shitet nga: Domenik 23 Korr 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten komplet divanesh me kolltuqe si dhe nje bufe me xham ne gjendje te mire.. per te gjitha cmimi eshte i, diskutueshem...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim