Krevat, dyshek, shtrese dysheku, set kolltukesh

Shitet nga: Marsel Gega 15 Qer 07:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 5 050 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

39 000 LEK   55 000 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet krevat me dyshek, shtrese dysheku dormeo dhe set kolltukesh ne gjendje shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim