Komplet Kolltukesh

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Mis Mobel 11 Maj 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 000 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Mobilje salloni
Komplet kolltukesh 3+2+1+1
Ngjyra : Vishnje
Materiali : Sfungjer cilesor , Dru cilesor ,Cope cilesore
OFROHET NE NGJYRA TE NDRYSHME DHE MATERIAL TE NDRYSHEM
Adresa: Mis Mobel RR. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier
Ju mirëpresim!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim