Kend

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Mis Mobel 11 Maj 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 000 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Mobilje salloni
Kend
Ngjyra : Mustard
Permasat : 290 cm x 274 cm
Permasat jane standarte por mund te behet dhe me porosi ne permasa ose ne ngjyre tjeter.

Adresa: Mis Mobel RR. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier
Ju mirëpresim!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim