Divan Divane

Shitet nga: Lorenc Lori 07 Korr 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

115 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Mobilje salloni
2 divan te ndryshem nga njeri tjetri shum te forte dhe me vend posht ku mund te futesh rroba apo orendi te tjera cmimi per divan 115 mij lek te 2 bashk 210
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim