Krevat per femije

Shitet nga: Jani Dje 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 040 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 LEK   10 000 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet krevat i perdoror por ne gjendje shume te mire .me lekundje amortizator .krevati ka kater sirtare dhe eshte me dy dysheke behari dhe dimri jo mesazhe..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim