Gril per dritare

Shitet nga: klodi 16 Gush 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 LEK   5 000 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes nje gril me permasa 137 cm e gjer dhe 103 cm e lart. Eshte e perdorur por ne gjendje te rregullt. Çmimi 30 mij leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim