DYER & DRITARE

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: dere dhomash Dje 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 120 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Punojm me Dyer dhe dritare nga kualiteti i lart me qmime te lira 70euro punojm te gjitha permasat
dyer te dhomave
dyer te hymjes
dyer te banjos
dyer me xhom
dritare
na kontaktoni gjendemi ne kosove +38346118885
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim