Dyer dhe dritare me qmime nga 60euro

Shitet nga: dyr shes 05 Maj 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 040 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

65 EUR   72 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer dhe dritaare me porrossi m,. s s
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim