Dritare duralumini

Shitet nga: klodi 16 Gush 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes nje dritare duralumini shume pak te perdorur, Dritarja eshte ne gjendje shume te mire, pothuaj se e re, shiten per arsye se shpia ku e kisha te vendosur u prish nga IKMT. Dritarja eshte dopio xham, alumin i rend, me sit kundr mishkonjave, me inoks ne fund qe mos te prishen rrylat dhe eshte e paisur me gril (rrogos). Dritarja ka dimesione 1.35cm e gjere dhe 1.25cm e lart (perfshi edhe grilen). Çmimi 250 mij leke, dritare bashk me grilen.
Dritarja aktualisht eshte e çmontuar. Ngjyra dhe modeli shife ne foto.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim