Dere druri

Shitet nga: klodi 16 Gush 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 LEK   30 000 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dere 100% druri me dimesione 1m e gjer dhe 2.25 e lart. Hapja ne krah te majt kur hyn nga jasht brenda ose terheqje ne krah te djatht kur del nga brenda jasht. Eshte po thuaj se e re, Vetem nje vit e perdorur pasi shpia ku ishte e vendosur u prish nga IKMT. Eshte bere/blere 540 mij leke ne muajin shkurt 2017 dhe tani e shes 250 mij leke. Aktualisht dera eshte e çmontuar. Ngjyra dhe modeli shife ne foto.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim