Pikture me bojra vaji

Shitet nga: Ana Baldi 23 Korr 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 960 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR   100 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Antikë dhe Art
Pikture abstrakte me bojra vaji per ambiente familjare dhe/ose zyre.
Permasat: 50x40 cm.
E punuar me spatul dhe penel me bojra vaji cilesore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim