Pikture me bojra vaji

Shitet nga: Ana 07 Korr 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Antikë dhe Art
Pikture per ambiente familjare dhe/ose zyre.
Permasat: 40x50 cm.
E punuar me bojra vaji, me spatul dhe penel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim