Tubo Hekuri ¤160mm

Shitet nga: Dashnor Ndreu 19 Jan 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 LEK   20 LEK

Komuna: Fier
Tubo hekuri ¤160mm per perdorime te ndryshme..Tubot jane te prera ne madhesi 5-9 metra dhe jane gjithsej rreth 300 meter linear..Mund te perdoren per ndertim kapanoni,shtyllash elektrike ose perdorime te ndryshme..Cmimi 18mij lek te vjetra metri linear pak i diskutueshem..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim