TRIPANO ME BATERI

Shitet nga: OKAZIN 13 Qer 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 280 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Fier
Shitet tripano e ardhur nga greqia . shitet per arsye mosperdorimi . eshte material shume cilesor fotot flasin vete .tripanua eshte shume e fuqishem dhe mbane 3 deri 4 dite bateri ne perdorim .Cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim