Shitet vinxhi ...IMER profesional 350€ akull i ri

Shitet nga: genti 08 Korr 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 5 750 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Fier
Super vinxh i pa perdorur fare i bler ne itali 500€
Profesional per ndertim 150 kg pesh ngritje me garanci 1 vite dhe per ata qe punoin ne itali artixhan
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim