Sharra

Shitet nga: Gazi 28 Jan 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

140 000 LEK

Komuna: Fier
4 sharra per shitje, te gjitha ne gjendje pune dhe shume te mbajtura. Tel ne ‭‭069 762 7269‬‬
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim