Saldatrice Tig 3 fazore...

Shitet nga: endri 18 Korr 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Fier
Saldatrice Tig Linkoln 3 fazore inverter ...saldatricja saldon alumin...hekur...dhe inox saldatricja eshte profesionale ne gjendje perfekte ..Endri 0698888088
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim