PUNIME TE NDRYSHME GURI DHE MERMERI

Shitet nga: Gezim Medulaj Medulaj 02 Sht 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
SHES KUR TE NDRYSHEM DHE MERMER ,,,BEJ PUNIME KANJLLASH MERMERI,,,MAR PER SIPER VESHJE SHTEPISH JASHT DHE BRENDA BASHK ME TE GJITHA MATRIALET,, ,,SHKALL ,,,KANJLLA,,,DHE PUNIME TE NDRYSHME,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim