prozhektor profesional me panel diellor

Shitet nga: BUZI sport & electronics 28 Pri 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
prozhektor me bateri litium karikohen gjate dites dhe ndizen automatikisht kur perendon dielli.. jane te pajisur me sensor levizje ne momentin qe ka levizje rrisin automatikisht fluksin e drites
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim