Paisje Mobilerie te ndryshme

Shitet nga: Lulzim 03 Gush 07:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Shiten makineri per mobileri 100 % funksionale.
Shitet- SHARRË per prerje melamine , MDF si dhe per prerje druri. Ka dhe disjet perkatese per cdo material
Shitet- GROSE per nivelim druri
Shitet- PLAN per sjellje druri ne nivel
Shitet- PRESË per ngjitje dyersh dhe materiale te tjera
Shitet- Trapan per hapje vrimash per menteshat
Shitet- Trapan per hapje vrimash per bravat e dyereve etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim