Okazion Super Dewalt 1500w cilesi garantuar

Shitet nga: genti 12 Korr 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 8 790 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Fier
Shitet super matrapik profesional Dewalt gjermany me garanci 12 muaj nga ana ime esht pa perdorur i ri ne kuti gjendja super nuk ka çmim tjeter se esht i ri dhe esht bler 950€ ne dyqan ne itali
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim