Okazion 50% ulje

Shitet nga: Flamur 04 Korr 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Shesim xhama vetrata tripleks dyer te temperuar per lokale ose dyqane. Dyer dhe dritare alumini. Dru suedez si trar binar kollona rrapote etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim