Materjale zink per sera italjane

Shitet nga: Mehmet Menka Dje 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fier
Shesim materjale zinke i temperuar italjane shume cilesore dhe dhe te garantuare nga cdo fatkeqsi natyrore si dhe marim persiper ndertimin e tyre ,ne punojme me exsperte italjane qe jane te specializuar ne fushen e ndertimit se serave moderne si cmimet jane konkuruase
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim